Do satynowej pościeli Skyline Mako z naszego świata tematycznego „Gatsby Blues” polecamy prześcieradło z gumką w kolorze 606-indygo lub 900-czarny.
Czy jest coś bardziej romantycznego niż jasno oświetlona panorama miasta? Jak by to było stać każdego wieczoru wysoko nad dachami i patrzeć się na tysiące świateł?
Dowiedz się tego dzięki Skyline, granatowej pościeli Estella. Zestaw przyciąga wzrok nie tylko w ciągu dnia.
Miękka tkanina gwarantują, że wymkniesz się w przytulne światy marzeń.
Pościel Mako-Satin marki Estella inspiruje swoim przytulnym i oddychającym materiałem, który został wykonany w 100% z wyjątkowo delikatnych włókien bawełnianych ( Nm 70/1, długiej super czesanej przędzy).
Oznacza to, że 70 metrów użytej przędzy waży łącznie tylko 1 gram.
Po utkaniu charakterystycznym splotem satynowym, jednolita, gładka powierzchnia robi wrażenie i jest szczególnie odporna na rozdarcie. Nadaje się do suszenia w suszarce bębnowej.